באנו להרים: ישראל אל מול ה-OECD
לא חסר מה לשפר ולתקן במדינת ישראל, אבל גם יש לא מעט במה להתגאות. לכבוד ראש השנה תשפ"ג #שומריםגלצ עם ארבעה נתונים שמעלים חיוך: ישראל בריאה יותר, צעירה יותר, סולידרית יותר ואפילו מחירי החשמל סבירים ביחס למדינות ה-OECD
לא חסר מה לשפר ולתקן במדינת ישראל, אבל גם יש לא מעט במה להתגאות. לכבוד ראש השנה תשפ"ג #שומריםגלצ עם ארבעה נתונים שמעלים חיוך: ישראל בריאה יותר, צעירה יותר, סולידרית יותר ואפילו מחירי החשמל סבירים ביחס למדינות ה-OECD
לא חסר מה לשפר ולתקן במדינת ישראל, אבל גם יש לא מעט במה להתגאות. לכבוד ראש השנה תשפ"ג #שומריםגלצ עם ארבעה נתונים שמעלים חיוך: ישראל בריאה יותר, צעירה יותר, סולידרית יותר ואפילו מחירי החשמל סבירים ביחס למדינות ה-OECD
![](https://cdn.prod.website-files.com/5df522f535688c5fb30a8c0d/632d5df407482b05acbdba8f_WhatsApp%20Image%202022-09-21%20at%2016.12.47%20(1).jpeg)
![](https://cdn.prod.website-files.com/5df522f535688c5fb30a8c0d/632d5dfc06da04837c91d534_WhatsApp%20Image%202022-09-21%20at%2016.12.47.jpeg)
![](https://cdn.prod.website-files.com/5df522f535688c5fb30a8c0d/632d5e05b2436819b008d5a8_WhatsApp%20Image%202022-09-21%20at%2016.12.47%20(2).jpeg)
![](https://cdn.prod.website-files.com/5df522f535688c5fb30a8c0d/632d5e0b07482b5045bdbac8_WhatsApp%20Image%202022-09-21%20at%2016.12.46.jpeg)