ממשלת ימין על מלא-מלא הבטיחה הרבה מאוד דברים לבוחרים שלה. דוח פעילות החקיקה מארבעת החודשים הראשונים שלה מראה שהיא לא בקצב של הממשלה שהיא החליפה. הנה הנתונים
![צילומים: נועם מושקוביץ, יצחק הררי, עדינה ולמן, דני שם-טוב - דוברות הכנסת, רויטרס](https://cdn.prod.website-files.com/5df522f535688c5fb30a8c0d/645356cf1912a34c9cc60ff8_11.jpg)
20% פחות: ביצועי ממשלת נתניהו מול ממשלת בנט-לפיד
ממשלת ימין על מלא-מלא הבטיחה הרבה מאוד דברים לבוחרים שלה. דוח פעילות החקיקה מארבעת החודשים הראשונים שלה מראה שהיא לא בקצב של הממשלה שהיא החליפה. הנה הנתונים
![צילומים: נועם מושקוביץ, יצחק הררי, עדינה ולמן, דני שם-טוב - דוברות הכנסת, רויטרס](https://cdn.prod.website-files.com/5df522f535688c5fb30a8c0d/645356cf1912a34c9cc60ff8_11.jpg)
![צילומים: נועם מושקוביץ, יצחק הררי, עדינה ולמן, דני שם-טוב - דוברות הכנסת, רויטרס](https://cdn.prod.website-files.com/5df522f535688c5fb30a8c0d/645356cf1912a34c9cc60ff8_11.jpg)
ממשלת ימין על מלא-מלא הבטיחה הרבה מאוד דברים לבוחרים שלה. דוח פעילות החקיקה מארבעת החודשים הראשונים שלה מראה שהיא לא בקצב של הממשלה שהיא החליפה. הנה הנתונים
![צילומים: נועם מושקוביץ, יצחק הררי, עדינה ולמן, דני שם-טוב - דוברות הכנסת, רויטרס](https://cdn.prod.website-files.com/5df522f535688c5fb30a8c0d/645356cf1912a34c9cc60ff8_11.jpg)
צילומים: נועם מושקוביץ, יצחק הררי, עדינה ולמן, דני שם-טוב - דוברות הכנסת, רויטרס
![](https://cdn.prod.website-files.com/5df522f535688c5fb30a8c0d/60574a56e08cca04eb38acf8_miki21.png)
מיקי לוי
יחד עם
4.5.2023
תקציר הכתבה
![](https://cdn.prod.website-files.com/5df522f535688c6eb80a8be3/5e89938ecce5fb072aadd1e6_arrow-down.png)
![](https://cdn.prod.website-files.com/5df522f535688c6eb80a8be3/5f2b88fcc1df8f25455efa9b_arrow-up-white.png)
להאזנה לכתבה
הוקלט על ידי המרכז לתרבות מונגשת
![](https://cdn.prod.website-files.com/5df522f535688c5fb30a8c0d/645356f6d027965d6c19268a_2.jpg)
![](https://cdn.prod.website-files.com/5df522f535688c5fb30a8c0d/645356fdfbd92f18fba285b9_3.jpg)
![](https://cdn.prod.website-files.com/5df522f535688c5fb30a8c0d/645357049c679fa1a9ae7aa5_4.jpg)
![](https://cdn.prod.website-files.com/5df522f535688c5fb30a8c0d/64535714efa84215ec6ed16d_5.jpg)
![](https://cdn.prod.website-files.com/5df522f535688c5fb30a8c0d/6453571df473eeda62ddc904_6.jpg)
![](https://cdn.prod.website-files.com/5df522f535688c5fb30a8c0d/645357253a337df8dc1b285c_7.jpg)
![](https://cdn.prod.website-files.com/5df522f535688c5fb30a8c0d/64535735e1ed7f86e2175270_8.jpg)
![](https://cdn.prod.website-files.com/5df522f535688c5fb30a8c0d/6453573c974c638a6a2b2aa8_9.jpg)
עיבוד שומרים לנתונים מתוך מאגר החקירה הממשלתי (מאגר "תזכירים") | עיבוד שומרים לנתונים מתוך מאגר השאילתות, אתר הכנסת.
תודה מיוחדת לנועה רוקח מתוכנית "אלומה" במכללת ספיר על הסיוע בתחקיר.