למה באופוזיציה טורחים להגיש כל כך הרבה הצעות אי אמון?
למעלה מ-50 הצעות אי אמון כבר הוגשו בכנסת הנוכחית - קצב גבוה ב-70% מהכנסת הקודמת. אבל בלי נוכחות מלאה בהצבעות ועם סיכויים קלושים לעבור, נראה שבהצעות האלה יש בעיקר הרבה נאומים, רעש וצלצולים. הנה הנתונים
![ראשי מפלגות האופוזיציה מרב מיכאלי, בני גנץ ואביגדור ליברמן, השבוע בכנסת. צילום: רויטרס](https://cdn.prod.website-files.com/5df522f535688c5fb30a8c0d/64a6722d896be480243274c7_RC2YI1AAG4E3_RTRMADP-open.jpg)
למעלה מ-50 הצעות אי אמון כבר הוגשו בכנסת הנוכחית - קצב גבוה ב-70% מהכנסת הקודמת. אבל בלי נוכחות מלאה בהצבעות ועם סיכויים קלושים לעבור, נראה שבהצעות האלה יש בעיקר הרבה נאומים, רעש וצלצולים. הנה הנתונים
![ראשי מפלגות האופוזיציה מרב מיכאלי, בני גנץ ואביגדור ליברמן, השבוע בכנסת. צילום: רויטרס](https://cdn.prod.website-files.com/5df522f535688c5fb30a8c0d/64a6722d896be480243274c7_RC2YI1AAG4E3_RTRMADP-open.jpg)
![ראשי מפלגות האופוזיציה מרב מיכאלי, בני גנץ ואביגדור ליברמן, השבוע בכנסת. צילום: רויטרס](https://cdn.prod.website-files.com/5df522f535688c5fb30a8c0d/64a6722d896be480243274c7_RC2YI1AAG4E3_RTRMADP-open.jpg)
למעלה מ-50 הצעות אי אמון כבר הוגשו בכנסת הנוכחית - קצב גבוה ב-70% מהכנסת הקודמת. אבל בלי נוכחות מלאה בהצבעות ועם סיכויים קלושים לעבור, נראה שבהצעות האלה יש בעיקר הרבה נאומים, רעש וצלצולים. הנה הנתונים
![ראשי מפלגות האופוזיציה מרב מיכאלי, בני גנץ ואביגדור ליברמן, השבוע בכנסת. צילום: רויטרס](https://cdn.prod.website-files.com/5df522f535688c5fb30a8c0d/64a6722d896be480243274c7_RC2YI1AAG4E3_RTRMADP-open.jpg)
ראשי מפלגות האופוזיציה מרב מיכאלי, בני גנץ ואביגדור ליברמן, השבוע בכנסת. צילום: רויטרס
![](https://cdn.prod.website-files.com/5df522f535688c5fb30a8c0d/60574a56e08cca04eb38acf8_miki21.png)
מיקי לוי
יחד עם
6.7.2023
תקציר הכתבה
![](https://cdn.prod.website-files.com/5df522f535688c6eb80a8be3/5e89938ecce5fb072aadd1e6_arrow-down.png)
![](https://cdn.prod.website-files.com/5df522f535688c6eb80a8be3/5f2b88fcc1df8f25455efa9b_arrow-up-white.png)
להאזנה לכתבה
הוקלט על ידי המרכז לתרבות מונגשת
![](https://cdn.prod.website-files.com/5df522f535688c5fb30a8c0d/64a672cd6cb644441beaee2e_trust.jpg)
![](https://cdn.prod.website-files.com/5df522f535688c5fb30a8c0d/64a6978ed65c2f2ec1298d53_no%20trust2.jpg)
![](https://cdn.prod.website-files.com/5df522f535688c5fb30a8c0d/64a69795dde94f05f9a2e901_no%20trust3.jpg)
![](https://cdn.prod.website-files.com/5df522f535688c5fb30a8c0d/64a697a14c2bafdca814470b_no%20trust4.jpg)
![](https://cdn.prod.website-files.com/5df522f535688c5fb30a8c0d/64a672e836e8f756c9a55291_trust5.jpg)
![](https://cdn.prod.website-files.com/5df522f535688c5fb30a8c0d/64a672ee896be48024337835_trust6.jpg)
מקורות: עיבוד שומרים לנתונים מתוך מחולל הנתונים "הצבעות במליאה", אתר הכנסת; וכן פרוטוקול ישיבה מס' 86, 3.7.23 (חוברת ל"ב), אתר הכנסת