הספורט בישראל: הישגים למרות האמצעים ולא בזכותם
ההישגים המרשימים של הנבחרות הצעירות בכדורגל מעלים את המורל הלאומי, אבל אסור שהם יטשטשו את ההבנה שישראל רחוקה מלהיות אימפריית ספורט. הפערים הגדולים הם במתקנים - בין מגזרים, בין מעמדות חברתיים ובין נשים לגברים. הנה הנתונים
![קשר הנבחרת אוסקר גלוך בניצחון על גיאורגיה ברבע גמר היורו עד גיל 21. צילום: רויטרס](https://cdn.prod.website-files.com/5df522f535688c5fb30a8c0d/64a26979064b6f57de46f3ce_MT1IMGOSP000D8IKIG-1920.jpg)
ההישגים המרשימים של הנבחרות הצעירות בכדורגל מעלים את המורל הלאומי, אבל אסור שהם יטשטשו את ההבנה שישראל רחוקה מלהיות אימפריית ספורט. הפערים הגדולים הם במתקנים - בין מגזרים, בין מעמדות חברתיים ובין נשים לגברים. הנה הנתונים
![קשר הנבחרת אוסקר גלוך בניצחון על גיאורגיה ברבע גמר היורו עד גיל 21. צילום: רויטרס](https://cdn.prod.website-files.com/5df522f535688c5fb30a8c0d/64a26979064b6f57de46f3ce_MT1IMGOSP000D8IKIG-1920.jpg)
![קשר הנבחרת אוסקר גלוך בניצחון על גיאורגיה ברבע גמר היורו עד גיל 21. צילום: רויטרס](https://cdn.prod.website-files.com/5df522f535688c5fb30a8c0d/64a26979064b6f57de46f3ce_MT1IMGOSP000D8IKIG-1920.jpg)
ההישגים המרשימים של הנבחרות הצעירות בכדורגל מעלים את המורל הלאומי, אבל אסור שהם יטשטשו את ההבנה שישראל רחוקה מלהיות אימפריית ספורט. הפערים הגדולים הם במתקנים - בין מגזרים, בין מעמדות חברתיים ובין נשים לגברים. הנה הנתונים
![קשר הנבחרת אוסקר גלוך בניצחון על גיאורגיה ברבע גמר היורו עד גיל 21. צילום: רויטרס](https://cdn.prod.website-files.com/5df522f535688c5fb30a8c0d/64a26979064b6f57de46f3ce_MT1IMGOSP000D8IKIG-1920.jpg)
קשר הנבחרת אוסקר גלוך בניצחון על גיאורגיה ברבע גמר היורו עד גיל 21. צילום: רויטרס
![](https://cdn.prod.website-files.com/5df522f535688c5fb30a8c0d/60574a56e08cca04eb38acf8_miki21.png)
מיקי לוי
יחד עם
3.7.2023
תקציר הכתבה
![](https://cdn.prod.website-files.com/5df522f535688c6eb80a8be3/5e89938ecce5fb072aadd1e6_arrow-down.png)
![](https://cdn.prod.website-files.com/5df522f535688c6eb80a8be3/5f2b88fcc1df8f25455efa9b_arrow-up-white.png)
להאזנה לכתבה
הוקלט על ידי המרכז לתרבות מונגשת
![](https://cdn.prod.website-files.com/5df522f535688c5fb30a8c0d/64a2696875f947e0c89dc47c_sport.jpg)
![](https://cdn.prod.website-files.com/5df522f535688c5fb30a8c0d/64a271eaa1db5d8ec170084f_sport2.jpg)
![](https://cdn.prod.website-files.com/5df522f535688c5fb30a8c0d/64a271fd64a06b22bfcfa7e0_sport3.jpg)
![](https://cdn.prod.website-files.com/5df522f535688c5fb30a8c0d/64a27209df4cb57114c80693_sport4.jpg)
![](https://cdn.prod.website-files.com/5df522f535688c5fb30a8c0d/64a27226ec8d4d28a1f82a1a_sport5.jpg)
![](https://cdn.prod.website-files.com/5df522f535688c5fb30a8c0d/64a27290503b6832fde40a93_sport6.jpg)
![](https://cdn.prod.website-files.com/5df522f535688c5fb30a8c0d/64a272b80777a6887fa4c445_sport7.jpg)
נתונים: דוח מבקר המדינה מאי 2023 > משרד התרבות והספורט > הקמת מתקני ספורט, תחזוקתם והפעלתם