300 אלף נושאים בנטל: 1 מכל עשרה ישראלים בגיל השירות
ובסך הכול כ-6% מהישראלים מעל גיל 22 גויסו למלחמה בעזה. זה קרה עם גב אזרחי אדיר מהעורף, אבל האם התמיכה הזו תימשך כשיחזרו הביתה? המילואימניקים - תמונת מצב
ובסך הכול כ-6% מהישראלים מעל גיל 22 גויסו למלחמה בעזה. זה קרה עם גב אזרחי אדיר מהעורף, אבל האם התמיכה הזו תימשך כשיחזרו הביתה? המילואימניקים - תמונת מצב
ובסך הכול כ-6% מהישראלים מעל גיל 22 גויסו למלחמה בעזה. זה קרה עם גב אזרחי אדיר מהעורף, אבל האם התמיכה הזו תימשך כשיחזרו הביתה? המילואימניקים - תמונת מצב
![](https://cdn.prod.website-files.com/5df522f535688c5fb30a8c0d/65954126eba3d85cbf87186b_WhatsApp%20Image%202024-01-03%20at%2012.41.44.jpeg)
![](https://cdn.prod.website-files.com/5df522f535688c5fb30a8c0d/6595413f752a6d135c04dc54_miluim2.jpg)
![](https://cdn.prod.website-files.com/5df522f535688c5fb30a8c0d/659541494cc7a545947fb86c_miluim3.jpg)
![](https://cdn.prod.website-files.com/5df522f535688c5fb30a8c0d/65954156854d356716c80cc9_miluim4.jpg)
![](https://cdn.prod.website-files.com/5df522f535688c5fb30a8c0d/659541608f8043931e938606_miluim5.jpg)
![](https://cdn.prod.website-files.com/5df522f535688c5fb30a8c0d/659541683626ead31f123d3d_miluim6.jpg)
![](https://cdn.prod.website-files.com/5df522f535688c5fb30a8c0d/6595416f7f4e2d0f8c7aeb05_miluim7.jpg)
![](https://cdn.prod.website-files.com/5df522f535688c5fb30a8c0d/65954177c3ce9c65561908d3_miluim8.jpg)