והרי החדשות: עכשיו רע ויהיה עוד הרבה יותר גרוע
שנת 2020 תיזכר אמנם כשנת הקורונה, אבל אירוע דרמטי לא פחות התרחש בה: הרשתות החברתיות עקפו את גופי התקשורת כמדיה שבה צורכים חדשות. ההשלכות הקשות כבר בשטח: אובדן אמון, בורות ופייק בהיקפים כאוטיים. החדשות הגרועות עוד יותר הן שהתחתית עוד רחוקה. ניתוח שומרים
שנת 2020 תיזכר אמנם כשנת הקורונה, אבל אירוע דרמטי לא פחות התרחש בה: הרשתות החברתיות עקפו את גופי התקשורת כמדיה שבה צורכים חדשות. ההשלכות הקשות כבר בשטח: אובדן אמון, בורות ופייק בהיקפים כאוטיים. החדשות הגרועות עוד יותר הן שהתחתית עוד רחוקה. ניתוח שומרים
שנת 2020 תיזכר אמנם כשנת הקורונה, אבל אירוע דרמטי לא פחות התרחש בה: הרשתות החברתיות עקפו את גופי התקשורת כמדיה שבה צורכים חדשות. ההשלכות הקשות כבר בשטח: אובדן אמון, בורות ופייק בהיקפים כאוטיים. החדשות הגרועות עוד יותר הן שהתחתית עוד רחוקה. ניתוח שומרים
צילום בעמ' הבית: שאטרסטוק
![](https://cdn.prod.website-files.com/5df522f535688c5fb30a8c0d/60574a56e08cca04eb38acf8_miki21.png)
מיקי לוי
יחד עם
22.1.2024
תקציר הכתבה
![](https://cdn.prod.website-files.com/5df522f535688c6eb80a8be3/5e89938ecce5fb072aadd1e6_arrow-down.png)
![](https://cdn.prod.website-files.com/5df522f535688c6eb80a8be3/5f2b88fcc1df8f25455efa9b_arrow-up-white.png)